Karnisze ukryte

Jak zainstalować pręty do zasłon

Karnisze są jednym z najważniejszych elementów każdego pomieszczenia. Dodają one piękna do pokoju i pomagają stworzyć idealną atmosferę. Zasłony mogą być wykonane z szerokiej gamy materiałów i wszystkie one mogą być wykorzystane do tworzenia różnych typów wyglądu.

Ale pytanie brzmi: jak zainstalować karnisze? I jakie są najczęstsze techniki instalacji?

Krok 1: Wybór właściwego rozmiaru i długości karniszy

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest rodzaj okna, w którym chcesz zainstalować karnisz. Musisz więc zmierzyć szerokość okna i jego wysokość.

Na przykład, jeśli masz małe okno i chcesz zainstalować karnisze dla uczynienia pokoju wyglądają większe, to trzeba wybrać odpowiedni rozmiar karnisza.

Jeśli chcesz dodać trochę stylu do pokoju, to możesz wybrać długie zasłony.

Jeśli chcesz pokryć okno całkowicie, to powinieneś wybrać dłuższy pręt.

Krok 2: Wybór właściwego karnisza

Teraz musisz wybrać odpowiedni pręt do zasłon zgodnie z wielkością okna. Możesz wybrać z szerokiej gamy karniszy, takich jak drewno, kute żelazo, metal, plastik, szkło i wiele innych.

Wszystkie te rodzaje kijów są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Więc trzeba wybrać ten, który pasuje do wielkości okna.

Jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki, to musisz upewnić się, że karnisz, który wybierzesz jest silny i wytrzymały.

Krok 3: Wybór właściwej zasłony

Teraz możesz wybrać zasłonę, która pasuje do Twoich potrzeb. Istnieją różne rodzaje zasłon, takie jak plisowane, zwykłe, ruffled, itp.

Jeśli chcesz uzyskać najlepszy wygląd, to musisz wybrać ten, który jest prosty i niezbyt skomplikowany.

Jeśli chcesz ukryć okno, to powinieneś wybrać plisowaną zasłonę.

Wnioski:

Mam nadzieję, że uznałeś ten artykuł za pomocny. Podzieliłem się z tobą krokami instalacji karniszy. Teraz możesz łatwo zainstalować karnisze według swoich potrzeb.