Co to jest najlepszy sposób, aby naprawić pręt kurtyny bez dziury?

Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem, to na pewno słyszałeś, jak wspominałem o tym terminie wcześniej w moich poprzednich postach. Pręty do zasłon są jedną z najważniejszych części zasłon. Bez tego nie można powiesić swoje zasłony prawidłowo.

Karnisze to rzeczy, które trzymają pręty zasłon w miejscu. Są one bardzo ważne dla zasłon, ponieważ bez tego nie można powiesić zasłon prawidłowo.

Więc, jak działa pręt do zasłon?

Te pręty składają się zazwyczaj z dwóch metalowych prętów z otworem pomiędzy nimi i przymocowanym do niego hakiem. Hak służy do mocowania karniszy do drążka.

Karnisze są najczęściej mocowane w ścianie i nie są przeznaczone do zdejmowania lub przenoszenia. Jak widać, pręty nie są widoczne w karniszu.

Ale, co jeśli nie jesteś zadowolony z karnisza, ponieważ nie widzisz dziury i sprawia, że czujesz, że nie możesz powiesić swoich zasłon prawidłowo. Co więc zrobić, jeśli nie chcesz dostać nowego karnisza z dziurą?

Nie jesteś sam, jeśli jesteś w tej samej sytuacji. Przyniosłam więc dla Ciebie rozwiązanie, które sprawi, że Twoje zasłony będą ładnie wisiały bez dziury.

Jak naprawić karnisz bez dziury?

Istnieje wiele sposobów na naprawienie karnisza. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć najlepszą metodę, która jest najbardziej odpowiednia dla ciebie.

Metoda 1:

Krok 1: Weź ołówek i naciśnij go na drążek.

Krok 2: Weź pręt i naciśnij go mocno na ołówek.

Krok 3: Teraz przytnij pręt, aby idealnie pasował do ołówka.

Teraz, jeśli mocno nacisnąłeś ołówek na nim, możesz go łatwo wyciąć, ponieważ będzie bardzo trudno odzyskać pręt.

Metoda 2:

Możesz po prostu wyciąć otwór pręta za pomocą piły. Ale ta metoda nie jest dobrą opcją.

Wnioski:

Jeśli uznałeś którąś z metod za przydatną, to będę zadowolony, jeśli podzielisz się swoimi poglądami w polu komentarza. Będę szczęśliwy mogąc poznać Twoje opinie i sugestie.