4 podstawowe porady dotyczące uprawy szmaragdowych tuj

Jeśli chodzi o uprawę pięknych kwiatów, tuje są jednym z najbardziej efektywnych typów kwiatów. Są one zazwyczaj widziane rosnące na tarasach i w ogrodach, ale czasami można je zobaczyć w centrach handlowych i ogrodach też.

Szmaragdowe tuje są najlepsze, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz i aranżacji kwiatowych, ale jeśli nie masz dla nich miejsca, to możesz je również uprawiać w domu. Oto cztery istotne wskazówki, które pomogą Ci wyhodować piękne i skuteczne szmaragdowe tuje.

Wybierz słoneczne miejsce

Szmaragdowe tuje są najlepsze jeśli chodzi o kwitnienie, ale jeśli wybierzesz miejsce, które ma bezpośrednie światło słoneczne i wodę, wtedy twoje rośliny otrzymają wymaganą ilość światła.

Podlewanie jest najważniejszym krokiem

Musisz regularnie podlewać tuje, a regularność podlewania jest bardzo ważna. Jeśli nie będziesz regularnie podlewać, twoje tuje nie przetrwają.

Zrób kompost

Są takie tuje, które nie lubią kompostu, ale niektóre są na niego uczulone. Musisz przygotować kompost i sprawić, że będzie to idealne środowisko dla tuj.

Wnioski:

Teraz już wiesz jak uprawiać tuje szmaragdowe, to są najlepsze wskazówki do ich uprawy. Podzieliłem się z tobą również kilkoma pomysłami, aby uatrakcyjnić twój wewnętrzny ogród.